Budynki mieszkalne - referencje

Satysfakcja klienta jest miarą naszego sukcesu i napędem dalszego rozwoju.
Jesteśmy solidnym partenerm - ponad 84% naszych klientów zleciło nam kolejny projekt.

Wróć do wszystkich

Obiekt zlokalizowany w zwartej zabudowie śródmiejskiej został zaprojektowany z poszanowaniem otoczenia, jednocześnie dodając mu nowoczesności i elegancji.

Jacek Piegrzyk PGC

Rekomendujemy biuro architektoniczne - Koziarski Pracownia Projektowa, jako sprawdzonego, doświadczonego i rzetelnego partnera - projektanta branży mieszkaniowej.

Do tej pory wg projektów arch. Wojciecha Koziarskiego zrealizowaliśmy łącznie 12 budynków mieszkalnych, o łącznej powierzchni ponad 6522m2. Rozwiązania projektowe spełniały oczekiwania w zakresie ekonomii i szybkości realizacji, czego dowodem może być 100% sprzedanych mieszkań.

Andrzej Gajoch GRAM Andrzej Gajoch

Na nasze zlecenie wykonano:

  • Projekt budowlany i wykonawczy zespołu budynków jednorodzinnych w Katowicach - łącznie 25 domów (50 mieszkań) - w Katowicach przy ul. Sandacza;
  • projekt budowlany i wykonawczy budynku mieszkalnego - łącznie 48 mieszkań - w Katowicach przy ul. Ściegiennego;
  • Projekt budowlany i wykonawczy zespołu budynków jednorodzinnych - łącznie 9 domów (18 mieszkań) - w Katowicach przy ul. Niezapominajek.

Współpraca z projektantami układała się pomyślnie, zgodnie z umową. Zakres obejmował także uzgodnienia administracyjne i uzyskanie pozwoleń na budowę. Rozwiązania projektowe w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania, polecamy tę firmę przyszłym inwestorom.

Agnieszka Modzelewska Tracor Sp z o.o.

Firma IndexMetropolis od 2005 roku współpracuje z firmą Koziarski Pracownia Projektowa. Jedną z ciekawszych realizacji był zespół mieszkaniowy wraz z infrastrukturą i garażami wybudowanymi - Osiedle Rzymskie w Zielonkach (okolice Krakowa).

Polecamy firmę jako doświadczonego i sprawdzonego partnera.

Sebastian Kamiński Metropolis

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.