Referencje

Satysfakcja klienta jest miarą naszego sukcesu i napędem dalszego rozwoju.
Jesteśmy solidnym partenerm - ponad 84% naszych klientów zleciło nam kolejny projekt.

Nasza spółka od 2015 roku korzysta z usług firmy Koziarski Pracownia Projektowa.

Współpraca na etapie realizacji, fachowa obsługa podczas pełnionego nadzoru autorskiego, świadczą o wysokich kwalifikacjach, dlatego polecamy tę firmę przyszłym inwestorom, jako solidnego partnera w branży nieruchomości komercyjnych.

Alexander Weiss Webolit Nieruchomości

Firma Koziarski Pracownia Projektowa, wykonała na nasze zlecenie m.in. wielobranżowy projekt remontu i przebudowy zespołu budynków po dawnej drukarni przy ul. Opolskiej i Sobieskiego, o łącznej powierzchni ok. 8000m2.

Prace projektowe zostały wykonane zgodnie z zaleceniami oraz uzyskały wysoką ocenę co do jakości i terminowości. Opracowanie wykonano z należytą starannością, świadczącą o wysokiej klasie projektantów.

Krystian Miklis OPAL MAKSIMUM

W 2 kondygnacyjnym budynku zaprojektowano gabinety lekarskie, pokoje badań gabinety stomatologiczne i RTG oraz zaplecze biurowo-socjalne.

Współpraca na etapie projektowym i obsługa podczas pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji spełniły nasze oczekiwania, dlatego możemy polecić tą firmę przyszłym inwestorom, w szczególności w zakresie projektowania obiektów służby zdrowia.

Prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała MEDYCYNA POLSKA Sp. z o.o.

"Remont, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Rynek 14 w Tarnowskich Górach".

Zakres zlecenia obejmował także uzgodnienia i uzyskanie pozwolenia na budowę, w tym pozwolenia na prowadzenie prac budowlanych w obiekcie zabytkowym.

Poziom zaangażowania, wiedzy technicznej i współpraca na etapie projektowym spełniła nasze oczekiwania, dlatego możemy polecić tą firmę przyszłym inwestorom, w szczególności w zakresie projektowania obiektów zabytkowych.

Michał Kocerba CARBONEX

Nasza firma "Spiż" od 2004 roku współpracuje z firmą Koziarski Pracownia Projektowa. Wśród najważniejszych projektów wymienić można:

  • wielobranżowy projekt Minibrowaru I Restauracji Spiż w Katowicach pow. użytkowa 2200m2;
  • wielobranżowy projekt przebudowy ze zmianą sposobu użytkowania Pałacyku Myśliwskiego w Tychach;
  • wielobranżowy projekt remontu i przebudowy Hotelu Pałacu Spiż w Miłkowie;.

Polecamy firmę, jako doświadczonego i sprawdzonego partnera, mającego duże doświadczenie przy pracach nad obiektami zabytkowymi.

Bogdan Spiż SPIŻ

Od 2016 roku współpracujemy z firmą architektoniczną Koziarski Pracownia Projektowa. Przedmiotem zleceń były projekt budowlany i wykonawczy kamienicy pod ochroną konserwatora zabytków, projekt dotyczył m.in skomplikowanych rozwiązań dotyczących rozbudowy w zwartej zabudowie śródmiejskiej - palowania, wymiany stropów, ochrony ważnych historycznie elementów, a także wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych siedziby naszej firmy - zawierał m.in szczegółowe rozwiązania instalacyjne związane z naszym showroomem - w którym prezentowane są specjalistyczne maszyny i urządzenia piekarnicze oraz odbywają się pokazy wypiekania dla naszych klientów.

Projekty zostały zrealizowane i są wizytówką naszej firmy i architekta Wojciecha Koziarskiego.

Grzegorz Śmietana CREAM

Prace projektowe zostały wykonane z należytą starannością, w określonym umową terminie.

Polecamy tę firmę jako solidnego partnera - w szczególności przy projektach obiektów zabytkowych i komercyjnych.

Krzysztof Brzóska-Cegielski Emmepi Polska Sp. z o.o.

Polecamy firmę Koziarski Pracownia Projektowa jako solidnego partnera, z dobrym warsztatem pracy przy obiektach zabytkowych.

Marcin Łodziński ML CAPITAL GROUP

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.