Sourcing

Działalność sourcingową prowadzimy od wielu lat,
jeszcze zanim "sourcing" stał się modnym pojęciem.

Sourcing to działanie polegające na przekazywaniu inwestorom informacji o rynkowych okazjach.

Projekty inwestycyjne, flipy nieruchomości, tereny inwestycyjne, wuzetki, networking i kontakty - to nowe, modne pojęcia na rynku nieruchomości. My zajmujemy się tym od lat, jeszcze zanim okazja stała się „sourcingiem”.

Jako projektanci, pełnomocnicy i partnerzy inwestorów mamy wiedzę z pierwszej ręki, a informacja to najważniejszy kapitał.

Wielu z naszych klientów wprost zwraca się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu partnera biznesowego czy inwestora pasywnego. Na stałe współpracujemy z uznanymi pośrednikami nieruchomości, notariuszami i geodetami, a o bezpieczeństwo prawne Koziarski Pracownia Projektowa od lat dba renomowana śląska kancelaria adwokacka.

Projektując nowe obiekty, zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne, mamy możliwość pozyskania klientów, najemców lub inwestorów na długo przed innymi. W dzisiejszych czasach oferty pojawiające się w internecie nie są już okazjami, a inwestorów interesuje przede wszystkim to, co nie zostało przekazane do publicznego obiegu informacji.

Już na wstępnym etapie projektu komercyjnego jesteśmy w stanie zoptymalizować go pod kątem konkretnych potrzeb klienta, wykonać analizy i przedstawić alternatywne rozwiązania. Nasze projekty i analizy są rentownym kapitałem jeszcze przed rozpoczęciem budowy czy remontu.

01

Doświadczenie

Usługą sourcingu zajmujemy się od wielu lat, jeszcze zanim samo sformułowanie i usługa stała się popularna w branży nieruchomości i inwestycji.

02

Szybkość

Jesteśmy projektantami, pełnomocnikami i partnerami inwestorów, dlatego najważniejszy kapitał sourcingu, czyli informację, posiadamy z pierwszej ręki.

03

Optymalizacja

Działamy już na wstępnym etapie projektu, kiedy optymalizujemy do potrzeb klienta. Wtedy wykonujemy analizy i przedstawiamy alternatywne rozwiązania

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Jeśli posiadasz pomysł, teren lub inną nieruchomość i szukasz klientów lub partnerów do prowadzenia biznesu - napisz lub zadzwoń.

Dzięki nam zarabianie na nieruchomościach będzie dla Ciebie prostsze.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.