O nas

Od 18 lat projektujemy przestrzeń i budujemy emocje.

Wojciech Koziarski

Architekt, który swoimi pomysłami potrafi zarazić innych. Rzetelny projektant, którego największym kapitałem jest zdolność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy.

Mieszkaniec Katowic, orędownik śląskiej szkoły architektury, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej (1999). Ekspert w dziedzinie rewitalizacj, potrafiący dostrzec potencjał w każdej nieruchomości. Autor i współtwórca wielu projektów i realizacji w całej Polsce, członek Śląskej Okręgowej Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Wojciech łączy projektowanie i design z bogatą wiedzą w zakresie oceny kosztów realizacji inwestycji oraz zarządzania i prowadzenia procesu budowlanego. Inwestuje w nieruchomości. Prywatnie jest pasjonatem klasycznej motoryzacji i aktywnym miłośnikiem kolarstwa.

Projektujemy przestrzeń - budujemy emocje

Pracownia w ciągu 18 lat istnienia wyspecjalizowała się w trudnych i złożonych zadaniach projektowych, budując zespół twórczych, kompetentnych architektów, podejmujących powierzane im zadania z rzetelnością i zaangażowaniem. Dzielimy różne osobowości, wrażliwości estetyczne oraz fascynacje architektoniczne, co pozwala na kreatywne podeście do każdego zadania projektowego.

Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca z renomowanymi specjalistami branżowymi pozwala nam świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie - począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Projektujemy świadomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektów przebudowy, rewitalizacji i modernizacji obiektów. Z pasją projektujemy również budynki mieszkaniowe, biurowe, usługowe i przemysłowe. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nie pozostawiamy problemów bez rozwiązania. Każdy projekt jest unikatowy i wymaga oryginalnych rozwiązań.

Stawiamy na ciągły rozwój. Na podstawie wieloletniej współpracy z prywatnymi inwestorami, mamy wolnorynkowe i biznesowe podejście do inwestycji, a dzięki stosowanym rozwiązaniom projektowym optymalizujemy koszty i czas realizacji obiektów. W naszym portfolio znajdują się rownież projekty inwestycyjne i deweloperskie.

Należymy do:

Satysfakcja klienta jest miarą naszego sukcesu i napędem dalszego rozwoju.

Siedziba firmy znajduje się w zrewitalizowanej przez nas „pod klucz” kamienicy przy. ul. Warszawskiej 23 w Katowicach.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.