Projekty

Oto efekty naszej pracy, które łączą wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością stawianych im wymagań rynkowych i użytkowych.
To pomysłowa i merytoryczna odpowiedź na biznesowe potrzeby Klientów.

Budynki komercyjne

Sukces inwestycji i jej rentowność zależy od dobrego pomysłu.

Od wielu lat projektujemy głownie dla firm i klientów biznesowych, dlatego optymalizujemy koszty już na etapie projektu. Wiemy, że jego realizacja musi gwarantować ściśle określony zysk.

Rewitalizacja

Jesteśmy ze Śląska, dlatego rewitalizacje to ważna część naszej działalności.

Pracownia Wojciecha Koziarskiego „wyrosła” na projekcie rewitalizacji budynków dawnej drukarni w Katowicach, gdzie zaprojektowaliśmy m.in. pierwszy w Polsce minibrowar połączony z klubem muzycznym.

Obiekty przemysłowe

Hale, fabryki, magazyny - od wytwórni pączków do zakładu dla przemysłu lotniczego.

Takie projekty pozwalają nam na poszerzanie wiedzy, a dzięki wieloletniej współpracy z dobrymi konstruktorami, specjalistami branżowymi i sprawdzonymi wykonawcami, stale powiększamy potencjał przemysłowy śląska.

Budynki mieszkalne

Projektujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać.

Współpracę z deweloperami zawsze zaczynamy od wnikliwej analizy terenu, przepisów lokalnych i założeń. Kładziemy nacisk na powierzchnie wspólne, przestrzeń bezpieczną i dostępną dla dzieci oraz osób starszych.

Obiekty zabytkowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przeszłość ma przyszłość.

Projektujemy przebudowy i rewitalizacje, dając budynkom drugie, lepsze życie. Szanujemy kulturę i historię, skupiamy się na tym, co czyni je tak wyjątkowymi. Optymalizujemy projekty starych obiektów do obecnych wymagań i potrzeb ich użytkowników.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.