Projekty

Budynki mieszkalne

Wróć do wszystkich realizacji

Kamienna

Wisła jest jedną z najpiękniejszych miejscowości w województwie śląskim

Na południowym stoku, z panoramą na Wisłę zaprojektowaliśmy zespół mieszkaniowy składający się z budynków mieszkalnych dwulokalowych.

Nowe Zalesie

Południe Katowic cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem deweloperów.

Dostępność lasów i terenów zielonych sprawia, że coraz więcej osób może zrealizować swoje marzenia o podmiejskim „domu z ogródkiem”.

Wyzwolenia

Brenna jest jedną z bardziej urokliwych i spokojnych beskidzkich miejscowości w województwie śląskim

Projekt na doskonale położonej działce - tuż przy wjeździe do Brennej, bezpośrednio nad rzeką Brennicą i przy alei spacerowej.

Władysława 4

Niewielki projekt deweloperski w centrum miasta, w spokojnej zielonej okolicy

Zgodnie z ustaleniami planu miescowego, zaprojektowaliśmy budynek wielorodzinny o nietypowej bryle - celowo mający wszelkie cechy budynków szeregowych.

Dęblińska 9

Nowoprojektowany budynek mieszkalno-usługowy, tzw. ”plomba” w centrum Sosnowca

W budynku znajduje się 56 komfortowych mieszkań, sklepy na parterze, garaż z wieloma stanowiskami. Dzięki sprawnej współpracy architekt-inwestor-wykonawca stał się wizytówką tej części miasta.

Obiekt zlokalizowany w zwartej zabudowie śródmiejskiej został zaprojektowany z poszanowaniem otoczenia, jednocześnie dodając mu nowoczesności i elegancji.

Jacek Piegrzyk PGC

Rekomendujemy biuro architektoniczne - Koziarski Pracownia Projektowa, jako sprawdzonego, doświadczonego i rzetelnego partnera - projektanta branży mieszkaniowej.

Do tej pory wg projektów arch. Wojciecha Koziarskiego zrealizowaliśmy łącznie 12 budynków mieszkalnych, o łącznej powierzchni ponad 6522m2. Rozwiązania projektowe spełniały oczekiwania w zakresie ekonomii i szybkości realizacji, czego dowodem może być 100% sprzedanych mieszkań.

Andrzej Gajoch GRAM Andrzej Gajoch

Na nasze zlecenie wykonano:

  • Projekt budowlany i wykonawczy zespołu budynków jednorodzinnych w Katowicach - łącznie 25 domów (50 mieszkań) - w Katowicach przy ul. Sandacza;
  • projekt budowlany i wykonawczy budynku mieszkalnego - łącznie 48 mieszkań - w Katowicach przy ul. Ściegiennego;
  • Projekt budowlany i wykonawczy zespołu budynków jednorodzinnych - łącznie 9 domów (18 mieszkań) - w Katowicach przy ul. Niezapominajek.

Współpraca z projektantami układała się pomyślnie, zgodnie z umową. Zakres obejmował także uzgodnienia administracyjne i uzyskanie pozwoleń na budowę. Rozwiązania projektowe w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania, polecamy tę firmę przyszłym inwestorom.

Agnieszka Modzelewska Tracor Sp z o.o.

Firma IndexMetropolis od 2005 roku współpracuje z firmą Koziarski Pracownia Projektowa. Jedną z ciekawszych realizacji był zespół mieszkaniowy wraz z infrastrukturą i garażami wybudowanymi - Osiedle Rzymskie w Zielonkach (okolice Krakowa).

Polecamy firmę jako doświadczonego i sprawdzonego partnera.

Sebastian Kamiński Metropolis

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.