Budynki komercyjne - referencje

Satysfakcja klienta jest miarą naszego sukcesu i napędem dalszego rozwoju.
Jesteśmy solidnym partenerm - ponad 84% naszych klientów zleciło nam kolejny projekt.

Wróć do wszystkich

Od 2008 roku współpracujemy w zakresie naszych regionalnych biur na terenie całego kraju. W każdej z lokalizacji zaprojektowano i zaaranżowano, zgodnie z naszymi standardami i oczekiwaniami powierzchnie biurowe wielkości 230-300m2.

Ryszarda Winiarska Vorwerk Polska

Wyróżnienie projektu rozbudowy hotelu Eclipse w Kobierzycach w ramach konkursu "Zmień wizję w projekt".

Wyróżnianie przyznano za celne ujęcie zasady dobrego sąsiedztwa i zbudowanie dobrych relacji przestrzennych i architektonicznych pomiędzy budynkiem istniejącym, a jego nowoprojektowaną rozbudową!

KONKURS Zmień wizje w projekt

Nasza spółka od 2015 roku korzysta z usług firmy Koziarski Pracownia Projektowa.

Współpraca na etapie realizacji, fachowa obsługa podczas pełnionego nadzoru autorskiego, świadczą o wysokich kwalifikacjach, dlatego polecamy tę firmę przyszłym inwestorom, jako solidnego partnera w branży nieruchomości komercyjnych.

Alexander Weiss Webolit Nieruchomości

Koziarski pracownia projektowa opracowała w lipcu 2015 roku, na nasze zlecenie, projekt budowlany przebudowy i zmiany aranżacji pomieszczeń biurowych.

Polecam tą firmę przyszłym inwestorom, w szczególności w zakresie projektowanie powierzchni biurowych.

Rafał Świętczak Work Service

Firma Koziarski Pracownia Projektowa, wykonała na nasze zlecenie m.in. wielobranżowy projekt remontu i przebudowy zespołu budynków po dawnej drukarni przy ul. Opolskiej i Sobieskiego, o łącznej powierzchni ok. 8000m2.

Prace projektowe zostały wykonane zgodnie z zaleceniami oraz uzyskały wysoką ocenę co do jakości i terminowości. Opracowanie wykonano z należytą starannością, świadczącą o wysokiej klasie projektantów.

Krystian Miklis OPAL MAKSIMUM

W 2 kondygnacyjnym budynku zaprojektowano gabinety lekarskie, pokoje badań gabinety stomatologiczne i RTG oraz zaplecze biurowo-socjalne.

Współpraca na etapie projektowym i obsługa podczas pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji spełniły nasze oczekiwania, dlatego możemy polecić tą firmę przyszłym inwestorom, w szczególności w zakresie projektowania obiektów służby zdrowia.

Prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała MEDYCYNA POLSKA Sp. z o.o.

Architekt wykonał wielobranżowy projekt budowlany budynku biurowo-usługowego w Katowicach przy ul. Marcina 13 o łącznej kubaturze 140830m3 wraz z projektem zagospodarowania terenu.

Współpraca na etapie realizacji, fachowa obsługa podczas pełnionego nadzoru autorskiego, świadczą o wysokich kwalifikacjach, dlatego polecamy tę firmę przyszłym inwestorom, jako solidnego partnera.

Krystian Miklis OPAL MAKSIMUM

Pracownia architekta Wojciecha Koziarskiego wykonała w 2017-18 roku na nasze zlecenie Projekt Budowlany i Projekt Wykonawczy przebudowy i rozbudowy Centrum Handlowego AZET.

Dodatkowym atutem była pomoc architekta przy komercjalizacji obiektu i wykonanie projektów dla poszczególnych najemców w obiekcie - sklepy branży spożywczej i handlowej oraz koordynacja prac budowlanych.

Jesteśmy zadowolenia ze współpracy, firma jest godna polecenia przy realizacji usług projektowych w zakresie inwestycji w branży handlowej.

Witold Gębicki WITPOL

Architekt Wojciech Koziarski wykonał w roku 2017 na nasze zlecenia projekty budowlane żłobków.

Współpracę z Pracownią oceniamy bardzo pozytywnie i możemy zarekomendować przyszłym Inwestorom, w szczególności w zakresie projektowania obiektów przeznaczonych do opieki nad dziećmi. Byliśmy pod szczególnym wrażeniem dokładności i dbałości o detal, jakim wykazały się zaangażowane w projekt osoby. Doceniamy również dostępność projektujących dla firm budowlanych, które realizowały powyższe inwestycje.

Paweł Pustelnik Fundacja Pozytywne Inicjatywy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.