Projekty

Budynki komercyjne

Wróć do wszystkich realizacji

Towarzystwo Budownictwa Społecznego

Charakterystyczny budynek w ścisłym centrum Katowic

Wykorzystując potencjał lokalizacji wewnątrz budynku zaprojektowano 25 komfortowych apartamentow na wynajem krótkoterminowy, dwukondygnacyjną restaurację i lokal usługowy na parterze.

Centrum Medyczne Profilaktyka

Centrum oferuje najwyższy poziom opieki lekarskiej w wielu specjalizacjach

Charakterystyczny dwukondygnacyjny budynek składający się z 3 segmantów i wewnętrznego zielonego patio.

Eclipse Hotel

Jedyny hotel położony bezpośrednio przy Strefie Ekonomicznej Kobierzyce

Projekt rozbudowy zakłada powiększenie bazy noclegowej o 30 pokoi oraz dodatkową salę konferencyjno-weselną. Zyskał uznanie w konkursie firmy Rockwool.

Bracka Office Park

Grupa Opal Maksimum to lider śląskiej branży nieruchomości

Projekt zespołu ośmiu budynków biurowo-usługowych, w zwartym układzie urbanistycznym oraz garażami podziemnymi i wspólnymi strefami relaksu.

Od 2008 roku współpracujemy w zakresie naszych regionalnych biur na terenie całego kraju. W każdej z lokalizacji zaprojektowano i zaaranżowano, zgodnie z naszymi standardami i oczekiwaniami powierzchnie biurowe wielkości 230-300m2.

Ryszarda Winiarska Vorwerk Polska

Wyróżnienie projektu rozbudowy hotelu Eclipse w Kobierzycach w ramach konkursu "Zmień wizję w projekt".

Wyróżnianie przyznano za celne ujęcie zasady dobrego sąsiedztwa i zbudowanie dobrych relacji przestrzennych i architektonicznych pomiędzy budynkiem istniejącym, a jego nowoprojektowaną rozbudową!

KONKURS Zmień wizje w projekt

Nasza spółka od 2015 roku korzysta z usług firmy Koziarski Pracownia Projektowa.

Współpraca na etapie realizacji, fachowa obsługa podczas pełnionego nadzoru autorskiego, świadczą o wysokich kwalifikacjach, dlatego polecamy tę firmę przyszłym inwestorom, jako solidnego partnera w branży nieruchomości komercyjnych.

Alexander Weiss Webolit Nieruchomości

Koziarski pracownia projektowa opracowała w lipcu 2015 roku, na nasze zlecenie, projekt budowlany przebudowy i zmiany aranżacji pomieszczeń biurowych.

Polecam tą firmę przyszłym inwestorom, w szczególności w zakresie projektowanie powierzchni biurowych.

Rafał Świętczak Work Service

Firma Koziarski Pracownia Projektowa, wykonała na nasze zlecenie m.in. wielobranżowy projekt remontu i przebudowy zespołu budynków po dawnej drukarni przy ul. Opolskiej i Sobieskiego, o łącznej powierzchni ok. 8000m2.

Prace projektowe zostały wykonane zgodnie z zaleceniami oraz uzyskały wysoką ocenę co do jakości i terminowości. Opracowanie wykonano z należytą starannością, świadczącą o wysokiej klasie projektantów.

Krystian Miklis OPAL MAKSIMUM

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.