Projekty

TBS, Katowice

Wróć do wszystkich realizacji

Katowicka Spółka TBS oferuje mieszkania, lokale, garaże i miejsca postojowe na wynajem.

Rolą KTBS jest również budowa lokali usługowych wspierających działanie małych i średnich lokalnych przedsiębiorstw, a także przestrzeni rekreacyjnej i zaplecza sportowego.

Charakterystyczny budynek, pokryty piaskowymi płytami z włoknocementu położony na działce w ścisłym centrum Katowic, przy skrzyżowaniu ulic Francuskiej i Mariackiej.

Wykorzystując potencjał lokalizacji w budunku zaprojektowano 25 komfortowych apartamentow na wynajem krótkoterminowy, dwukondygnacyjną restaurację i lokal usługowy na parterze - dostępny wprost z ul. Mariackiej.

Wokół ostaniej kondygnacji, na której przewidziano przestrzeń społeczno-kulturalną, znajduje się otwarty taras, z którego będzie można podziwiać panoramę Katowic.

Dzięki otwartemu tarasowi będzie można podziwiać panoramę Katowic

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.