Projekty

ZEISS Quality Excellence Center

Wróć do wszystkich realizacji

Firma Carl Zeiss jest dziś wiodącym, międzynarodowym przedsiębiorstwem przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego.

Została założona w 1846 roku w Jenie jako zakład mechaniki precyzyjnej i optyki. Obecnie zatrudnia około 13 000 pracowników w ponad 30 krajach.

W Tychach zaprojektowaliśmy od podstaw budynek, w którym prowadzone są laboratoryjne badania współrzędnościowe elementów maszyn oraz komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

Z kolei w hali laboratorium o kontrolowanej temperaturze wykonywana jest inżynieria odwrotna części.

Projekt dla uznanego międzynarodowego przedsiębiorstwa stworzyliśmy od podstaw

Wojciech Koziarski wykonał wg naszych wytycznych i standardów wielobranżowe projekty - budowlany i wykonawczy dla nowego obiektu laboratoryjno-biurowego w Tychach. Dokumentacja uwzględniała specyficzne wymogi techniczne.

Jesteśmy zadowolenia ze współpracy, firma jest godna polecenia przy realizacji usług projektowych w zakresie inwestycji w branży przemysłowej.

Sebastian Glazer Carl Zeiss Sp. z o.o.

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.