Projekty

Vorwerk Polska

Wróć do wszystkich realizacji

Vorwerk, nasz wieloletni partner to firma, która od ponad 130 lat oferuje nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin. Ich flagowym produktem jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków.

Dla Vorwerk projektujemy biura okręgowe znajdujące się już w ponad 30 miastach w całej Polsce. Zlokalizowane w topowych budynkach w największych miastach i zaprojektowane wg ściśle określonego najwyższego standardu.

Dzięki Vorwerk mieliśmy przyjemnośc projektować m.in w budynkach: Business Garden we Wrocławiu, Olivia Business Centre w Gdyni, Imagine i Monopolis w Łodzi, Alchemia w Gdańsku, Equal Business Park w Krakowie czy Silesia Business Park w Katowicach.

Zaprojektowane przez nas biura okręgowe znajdują się w ponad 30 miastach w całej Polsce

Od 2008 roku współpracujemy w zakresie naszych regionalnych biur na terenie całego kraju. W każdej z lokalizacji zaprojektowano i zaaranżowano, zgodnie z naszymi standardami i oczekiwaniami powierzchnie biurowe wielkości 230-300m2.

Ryszarda Winiarska Vorwerk Polska

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.