Projekty

Wyzwolenia, Brenna

Wróć do wszystkich realizacji

Brenna jest jedną z bardziej urokliwych i spokojnych beskidzkich miejscowości w województwie śląskim. Należy do grupy miast turystycznych, które postrzegane są jako bardzo atrakcyjne lokalizacje dla nieruchomości, zwłaszcza apartamentów nabywanych w celach inwestycyjnych oraz na wynajem.

Bliska odległość od Katowic, Bielska Białej czy Skoczowa powoduje, że coraz więcej mieszkańców tych miast przeprowadza się w strony podbeskidzia, w tym do Brennej.

Projekt na doskonale położonej działce - tuż przy wjeździe do Brennej, bezpośrednio nad rzeką Brennicą i przy alei spacerwowej - obejmuje 2 budynki mieszkalno-usługowe, w formie pensjonatu i aparthotelu z zapleczem gastronomicznym oraz parkingami podziemnymi. Każdy z apartamentów posiada przestronny taras z widokiem na panoramę beskidów.

Przestronne tarasy zapewniają niesamowity widok na górską panoramę

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.