Projekty

Nowe Zalesie, Katowice

Południe Katowic cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem deweloperów. Dostępność lasów i terenów zielonych sprawia, że coraz więcej osób może zrealizować swoje marzenia o podmiejskim „domu z ogródkiem”.

Projekt Nowe Zalesie przewiduje zagospodarowanie terenów o łącznej powierzchni ponad 69 hektarów. Na osiedlu zostanie wybudowane łącznie ponad 38000 m² P.U.M. w budynkach mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych.

Zespół podzielony na 5 odrębnych enklaw mieszkaniowych z własnymi terenami zielonymi, skwerami, placem zabaw i oczkiem wodnym. W ramach założenia, w pobliżu powstanie pawilon handlowy z lokalami usługowymi typu żłobek, fryzjer, kosmetyczka czy apteka.

Osiedle będzie dobrze skomunikowane, przy zachowaniu maksymalnej intymności i spokoju przyszłych mieszkańców

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.