Projekty

Kamienna, Wisła

Wróć do wszystkich realizacji

Wisła jest jedną z najpiękniejszych miejscowości w województwie śląskim. Należy do czołówki miast turystycznych, które postrzegane są jako bardzo atrakcyjne lokalizacje dla nieruchomości, zwłaszcza apartamentów nabywanych w celach inwestycyjnych czy na wynajem.

Na południowym stoku zaprojektowaliśmy zespół mieszkaniowy z panoramą na Wisłę składający się z budynków mieszkalnych dwulokalowych, z których każdy posiada taras „z widokiem”, oraz czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z licznymi udogodnieniami dla osób aktywnych i garażem podziemnym.

Architektura budynków, choć w stylu współczesnym, wykorzystuje naturalne materiały i detale góralskie, co reprezentują przede wszystkim wnętrza.

Naturalne materiały i góralskie detale nadają budynkom wyjątkowy charakter

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.