Projekty

Heisslufttechnik, Katowice

Wróć do wszystkich realizacji

Autoryzowany dystrybutor i serwis urządzeń Leister Technologies AG oferuje nagrzewnice powietrza i dmuchawy na linie produkcyjne oraz zgrzewarki do tworzyw sztucznych.

Wielobranżowy projekt obejmował przebudowę i rozbudowę starego budynku, w którym oprócz części biurowej i technicznej odbywają się również szkolenia dla klientów.

Firma wykonała na nasze zlecenie wielobranżowy projekt budowlano-wykonawczy siedziby naszej firmy (budynek biurowo-usługowy) w Katowicach.

Architekt Wojciech Koziarski uzyskał w naszym imieniu stosowne dokumenty, w tym pozwolenie na budowę.

Jesteśmy zadowolenia ze współpracy, firma jest godna polecenia przy realizacji usług projektowych w zakresie inwestycji w branży przemysłowej.

Marcin Nowakowski Heisslufttechnik Flocke sp. z o.o.

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.