Projekty

CREAM, Katowice

Wróć do wszystkich realizacji

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze to firma, która od wielu lat wiedzie prym na rynku branży cukierniczej i piekarniczej. Jest dostawcą i serwisantem urządzeń i maszyn światowych potentatów.

Projekt, podzielony na dwa etapy, obejmował kompleksową przebudowę hali wraz z utworzeniem piekarni pokazowej i strefy dla klientów oraz nowe wnętrza części administracyjno-biurowej.

Od 2016 roku współpracujemy z firmą architektoniczną Koziarski Pracownia Projektowa. Przedmiotem zleceń były projekt budowlany i wykonawczy kamienicy pod ochroną konserwatora zabytków, projekt dotyczył m.in skomplikowanych rozwiązań dotyczących rozbudowy w zwartej zabudowie śródmiejskiej - palowania, wymiany stropów, ochrony ważnych historycznie elementów, a także wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych siedziby naszej firmy - zawierał m.in szczegółowe rozwiązania instalacyjne związane z naszym showroomem - w którym prezentowane są specjalistyczne maszyny i urządzenia piekarnicze oraz odbywają się pokazy wypiekania dla naszych klientów.

Projekty zostały zrealizowane i są wizytówką naszej firmy i architekta Wojciecha Koziarskiego.

Grzegorz Śmietana CREAM

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.