Projekty

Centrum handlowe AZET, Tychy

Wróć do wszystkich realizacji

Kompleksowa rewitalizcja, rozbudowa i komercjalizacja peerelowskiego pawilonu przy skrzyżowaniu 2 najważniejszych ulic w centrum Tychów.

Budynek, przez lata nieremontowany, wielokrotnie przebudowywany przez drobnych najemców został poddany gruntownej przebudowie i rozbudowie. Całkowicie zmienił się układ funkcjonalny wnętrza, rozbudowano część parterową, zmieniła się struktura najemców - wykonaliśmy również projekty poszczególnych lokali handlowych dla klientów sieciowych. Po przebudowie wnętrz i rozbudowie powierzchnia najmu wzrosła aż o 45%.

W efekcie naszych prac powierzchnia najmu wzrosła aż o 45%

Pracownia architekta Wojciecha Koziarskiego wykonała w 2017-18 roku na nasze zlecenie Projekt Budowlany i Projekt Wykonawczy przebudowy i rozbudowy Centrum Handlowego AZET.

Dodatkowym atutem była pomoc architekta przy komercjalizacji obiektu i wykonanie projektów dla poszczególnych najemców w obiekcie - sklepy branży spożywczej i handlowej oraz koordynacja prac budowlanych.

Jesteśmy zadowolenia ze współpracy, firma jest godna polecenia przy realizacji usług projektowych w zakresie inwestycji w branży handlowej.

Witold Gębicki WITPOL

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.