6 grudnia 2019
propertydesign.pl

Carl Zeiss z nowym centrum w Tychach. To najnowszy projekt Koziarski Pracownia Projektowa

Carl Zeiss to niemieckie przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym zajmujące się produkcją sprzętu optycznego. Od kilkudziesięciu lat zajmuje się także opracowywaniem i produkcją współrzędnościowych maszyn pomiarowych. To dla nich Koziarski Pracownia Projektowa zaprojektowała wyjątkowe centrum.

W budynku o pow. ponad 1000 mkw. znajdować się będą laboratoria optyczno-pomiarowe, w których wykonywane będą specjalistyczne, metronomiczne badania jakości produktów i elementów maszyn różnych branż.

- Zaprojektowaliśmy powściągliwy czarno-biały budynek, który ma podkreślać precyzję i wysoką jakość profilu działalności firmy i nawiązywać do minimalistycznej estetyki kojarzonej z laboratorium - opowiada Wojciech Koziarski, architekt Koziarski Pracownia Projektowa.

Przeczytaj cały artykuł

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.