Projekty

Porcelanowa 19, Katowice

Wróć do wszystkich realizacji

Firma Webolit to ponad 30 lat doświadczeń w biznesie, krajowym i zagranicznym – głównie w branży nieruchomości, ale także w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym i medycynie.

Zaprojektowany przez nas budynek biurowo usługowy jest częścią kompleksu Porcelanowa 19, położnobego w samym sercu głównych węzłów drogowych Śląska, tuż przy zrewitalizowanej Fabryce Porcelany. Obiekt jest wyposażony w najnowocześniejsze instalacje, w tym pompy ciepła ogrzewające go w całości.

Budynek został wynajęty już na etapie budowy, dzięki dobrej współpracy architekta z inwestorem

Nasza spółka od 2015 roku korzysta z usług firmy Koziarski Pracownia Projektowa.

Współpraca na etapie realizacji, fachowa obsługa podczas pełnionego nadzoru autorskiego, świadczą o wysokich kwalifikacjach, dlatego polecamy tę firmę przyszłym inwestorom, jako solidnego partnera w branży nieruchomości komercyjnych.

Alexander Weiss Webolit Nieruchomości

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.