28 maja 2018
Gazeta Wyborcza

W Sosnowcu w cieniu starej piekarni powstają nowoczesne szeregowce!

W sąsiedztwie zrujnowanej piekarni przy ulicy Kotlarskiej w Sosnowcu powstają nowoczesne domy szeregowe.

Przy ulicy Władysława do niedawna stała tylko jedna, wiekowa kamienica. Tuż obok stoi zrujnowana piekarnia. Teraz trwa tu budowa pięciu szeregowych domów. Każdy z nich ma 120 metrów powierzchni.

Największy będzie narożny segment, którego powierzchnia liczy 152 metry kwadratowe. Przy każdym domu zaprojektowano niewielki ogródek. Nasi klienci często podkreślają, że z przyjemnością w czasie wolnym zajmują się pielęgnacją przydomowej zieleni, czy spędzają w ogrodzie wolne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Zdecydowanie jednak wybierają mniejsze powierzchnie, bo opieka nad nimi nie wymaga tak wiele energii – mówi nam Krzysztof Rożko z firmy Musiał Nieruchomości, który zajmuje się sprzedażą domów przyz ulicy Władysława.

Pierwsi chętni na nowe segmenty pojawili się jeszcze zanim zaczęto inwestycję. Bliźniacze domy można było obejrzeć już wtedy przy ulicy Chmielnej.

Przeczytaj cały artykuł

arch. Wojciech Koziarski

Zapraszam do kontaktu

Do każdego naszego klienta oraz realizacji podchodzimy indywidualnie - analizujemy nie tylko potrzeby, ale także budżet i plan biznesowy.

Jeśli szukają Państwo porady, konsultacji lub potrzebują profesjonalnie przygotowanej wyceny albo projektu, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.